KOMPOZYT WSZECHSTRONNY część 1.

Z reguły tak bywa, że planując jakieś przedsięwzięcie zostają nam z nadwyżką kupione materiały. A dobry materiał warto wykorzystać. Tak jest właśnie z deską kompozytową, poza standardowymi podłogami tarasowatymi możemy z nich wykonać mnóstwo innych rzeczy. Czasem nawet warto się zastanowić czy nie zamówić kilku desek więcej żeby samodzielnie wykonać kilka dodatków.

Dziś Wam proponuję następujące rozwiązania:

Półka – przyda się na każdym tarasie, możemy ją wykonać z jednej lub dwóch desek, z pewnością latarenki czy świece będą się na niej pięknie prezentowały. Jeśli ilość materiału nam na to pozwoli możemy zaświecić kilka półek tworząc ciekawą kompozycję np. między oknami.

Stoik pomocnik – 4  deski osadzone na nóżkach z kółkami sprawią, że stolik przyda się do wielu czynności, posłuży jako pomocnik do grilla i dodatkowe miejsce na kawę albo na książkę czy latarenkę. Może się okazać, że wcześniej go wręcz brakowało 🙂

Skrzynia/skrzynka – jeśli desek jest sporo możemy z nich zrobić skrzynię, w której będziemy przechowywać poduszki czy koce tarasowe. Taka skrzynia sprawdzi się również pod gołą chmurką, kupując deski, warto o niej pomyśleć od razu i zamówić więcej materiału, np. w innym odcieniu niż podłoga.

Jak sami widzicie nic się nie zmarnuje. A Wy co jeszcze byście zrobili? W kolejnym poście zdradzę Wam inne pomysły. Zapraszam do poczytania 🙂