KOMPOZYT NA ELEWACJĘ

Swego czasu bardzo modnym stał się siding. Miał one takie samo grono przeciwników co zwolenników, przeciw temu rozwiązaniu świadczył przede wszystkim fakt, że siding to całkowicie sztuczny materiał. A jednak w naszej przestrzeni jest wiele domów, których elewację stanowi siding z PCW.

Ci, którzy preferują naturalne rozwiązania mają do wyboru drewno lub deski kompozytowe. I o ile kompozyt jest tylko mieszanką naturalnych materiałów to jednak warto zastanowić się nad jego zastosowaniem  ze względu na właściwości tej mieszanki właśnie.

Deska kompozytowa nie tylko doskonale odmieni wygląd budynków instytucji czy hoteli, jest również ciekawym rozwiązaniem dla prywatnych domów. Budynek, którego elewacja pokryta jest kompozytem będzie z pewnością wyglądał nowocześnie. Dzięki dostępnym kolorom bez problemu można dobrać kolor kompozytu do koloru drzwi, ram okiennych czy ogrodzenia, które także może być z deski kompozytowej.

Decydując się na kompozyt zyskujemy gwarancję jakości. Jest to jeden z nielicznych materiałów, który nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Nie jest tak wrażliwy na korozję biologiczną jak naturalne deski. Kompozyt dzięki swemu składowi nie będzie się wypaczał czy skręcał w odróżnieniu od drewna.

Decydując się na montaż deski kompozytowej na budynku należy zastosować się do wskazówek producenta aby w przyszłości być w pełni zadowolonym z podjętej decyzji.

Do zapoznania się z ofertą desek elewacyjnych zapraszam pod adres http://poldeck.pl/deski-elewacyjne-c-2.html

 www.wpckompozyt.pl