KOMPOZYT I SZKŁO – OGRODZENIE

Diabeł tkwi w szczegółach? Oczywiście, że tak! To jak nasz dom czy posesja wygląda nie zależy tylko od koloru czy rodzaju elewacji ale także od dodatków, które maja ogromny wpływ na postrzeganie posesji. To właśnie dodatkami możemy ukryć pewne niedoróbki a ukazać mocne strony domu, tak jest np. z oświetleniem zewnętrznym.

 

Na korzyść domu przemawia także zadbana roślinność, kwiaty w donicach, przycięty żywopłot czy tuje dodadzą uroku naszej zabudowie. Wpływ na wygląd domu mają również balustrady balkonowe czy tarasowe lub balustrady na werandzie… oraz ogrodzenie. To te dodatki, które mogą całkowicie odmienić wygląd domu. Dobór rodzaju balustrad czy ogrodzeń jest dość spory, a podejmując decyzję o tym z jakiego materiału zostaną one wykonane zawsze należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • styl domu
  • rodzaj innych dodatków
  • wytrzymałość/trwałość materiałów

 

Dziś chciałabym Was zainspirować nowoczesnymi panelami ogrodzeniowymi, być może i Wam skradną serce 🙂 Niezwykle interesujące jest połączenie kompozytu i szkła. Aby nie odkrywać się przed sąsiadami czy przechodniami warto zastosować mleczne szkło, dzięki niemu mamy szansę na poczucie intymności nawet w ruchliwym miejscu. W połączeniu z mlecznym szkłem wspaniale będzie wyglądać jasna deska kompozytowa, dzięki takiemu zestawieniu ogrodzenie będzie się wydawało delikatne, lekkie. Jednak sympatykom ciemniejszych kolorów polecamy wierność tej barwie, mleczne szkło w połączeniu z ciemną deską z pewnością będzie prezentować się poważnie, elegancko i dostojnie.

Jeśli zastanawiacie się nad rodzajem ogrodzenia, pomyślcie o takim połączeniu.

Pamiętajcie, że nawet budynek, który stracił swoją świetność możemy odmienić stosując nowoczesne materiały.

Kolory dostępne w POLdeck WPC kompozyt drewna zajdziecie tu http://www.wpckompozyt.pl/poldeck-wpc-kompozyt-drewna-kolorystyka-podstawowa-n-11.html