ELEWACJA Z KOMPOZYTU

Jeśli mury Twojego domu zaczną za chwilę powstawać to oznacza to, że to już ostatni moment na podjęcie decyzji jak ma wyglądać elewacja domu. Nawet jeśli na papierze jest np. biały tynk szlachetny to i tak jest jeszcze chwila żeby wprowadzić zmiany. Nie zwlekaj!

Analiza SWOT pomorze podjąć Ci jedyną właściwą decyzję…

Szukasz alternatywy dla tynku? Chcesz aby Twój dom się wyróżniał a może pragniesz aby wkomponował się w luksusowe otoczenie?

Niezawodnym rozwiązaniem okażą się deski elewacyjne, dzięki ich zastosowaniu Twój dom nie tylko zyska na wartości w sensie finansowym ale także ale w sensie ogólnym.

Deska elewacyjna sprawi, że zwykła bryła zmieni się w niezwykły dom, dzięki niej i dodatkowemu oświetleniu można z powodzeniem ukazać mocne strony budynku, jeśli według Ciebie są jakieś słabsze można je również zatuszować.

Deska elewacyjna wyróżni Twój dom dzięki swoim niezaprzeczalnym cechom, za które wciąż jest doceniana. O jej wartości świadczą nie tylko trwałość i odporność na warunki atmosferyczne ale także całkowicie ekologiczny proces powstania. Ponadto jest bezpiecznym materiałem dla alergików. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że dzięki szerokiemu zastosowaniu kompozytu kolejne elementy wyposażenia mogą powstać również z kompozytu jak choćby taras czy balustrady.

 

www.wpckompozyt.pl

Podczas gdy sąsiedzi będą karcherem zmywać brud na elewacji Ty będziesz jedynie odświeżać swój kompozyt. Bez potrzeby konserwacji długie lata będzie wyglądała jak nowa. Szeroki wachlarz kolorystyczny pozwoli dobrać odpowiednią barwę nawet najbardziej wymagającemu klientowi. A łatwość montażu przekona nie jednego majsterkowicza.

Nie ma więc sensu upierać się przy np. drewnianych elementach, które z czasem będą wymagały renowacji, warto od razu postawić na trwałość, jakoś i niezawodność. A te 3 zalety z pewnością najlepiej charakteryzują kompozyt firmy POLdeckWPC.