MEBLE MIEJSKIE KOMPOZYTU

Dziś pierwszy dzień wiosny, za moim oknem nieśmiało przez chmury przebija się słońce, w ogrodzie pojawiły się krokusy, aż chce się spacerować…

WIOSNO PRZYBYWAJ 🙂

Idealnym miejscem spacerowym jest park czy starówka. Na chwilę możemy odetchnąć od zbyt szybkiego tempa, posłuchać śpiewu ptaków czy nacieszyć oczy budynkami pamiętającymi początki naszych miast. Warto przysiąść z książką czy gazetą i dać chwilę własnie sobie i dla siebie.

Dobrze gdy te cenne chwile możemy spędzić w zadbanym otoczeniu. Dlatego też chętnie wybierzemy zadbaną ławkę, niezabrudzoną przez ptaki czy nie zniszczoną upływem czasu a taka ławka zapewne może powstać właśnie z deski kompozytowej. Również kwietniki w parkach czy kosze na śmieci przetrwają próbę czasu gdy powstaną z kompozytu. Jest to materiał z powodzeniem wytrzymujący najbardziej skrajne warunki atmosferyczne od minusowych po wysoce plusowe temperatury. Nie ma także obawy, że ciężko będzie go utrzymać w czystości, zarządy miast czy parków nie będą miały z tym żadnego problemu używając myjki ciśnieniowej.

 

Stosując kompozyt możemy być pewni, że  z pewnością odwdzięczy się trwałością a swym wyglądem podkreśli wyjątkowość miejsca do wypoczynku.