ZATOSOWANIE KOMPOZYTU

www.wpckompozyt.pl
Kilka ujęć z precyzyjnych prac podczas budowy tarasu z kompozytu drewna

Deska kompozytowa staje się coraz bardziej popularnym materiałem, stosowanym już nie tylko przez firmy prywatne czy instytucje ale także w domach i wokół nich.

Jej zaletą jest nie tylko trwałość ale również wygląd. Różnica między deską drewnianą a kompozytową jest taka, że kompozytowa nie zawiera sęków, jest regularnie ryflowana, zawsze jest równa i prosta. Ale wygląd to nie wszystko. Kompozyt jest ekologicznym materiałem, który może być stosowany na zewnątrz bez obawy o zniszczenie pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych charakterystycznych dla naszego klimatu.

www.wpckompozyt.pl
taras w Warszawie, świeżo umyty myjką ciśnieniową po zakończeniu montażu

Podczas gdy plastikowe donice po zimie często już nie nadają się do użytkowania, donice kompozytowe nadal będą wyglądały jak nowe łącznie z tym, że zachowają swój kolor.

www.wpckompozyt.pl
Taras, obudowa jacuzzi oraz ogrodzenie chroniące z kompozytu drewna.

Ale nie tylko donice kompozytu są warte grzechu. Kompozyt na tarasie w formie podłogi czy balustrad lub ławki z kompozytu albo grządki czy nawet piaskownice lub psie domy, wszystko to raz zakupione będzie nam długo służyć, nie zmieniając wyglądu oraz właściwości. A jeśli już dziś się zastanawiacie jak odmienić swoja posesję pomyślcie o ogrodzeniu z deski kompozytowej, ale o tym w następnym poście…

Koniecznie zajrzyjcie na stronę producenta kompozytu http://deskitarasowe.wpckompozyt.pl/

www.wpckompozyt.pl