POMOST Z KOMPOZYTU

Deska kompozytowa jest specyficznym materiałem, ponieważ łączy w sobie najlepsze cechy naturalnego drewna i tworzywa sztucznego. Dzięki swoim właściwościom jest idealnym rozwiązaniem nie tylko do budowy tarasów ale także doskonale sprawdzi się w architekturze przydomowej czy parkowej w okolicy wody. Bez obawy może posłużyć jako otoczenie basenu, można z niej również zbudować pomost.

Dzięki temu, że kompozyt swoim standardem przewyższa tradycyjne drewno, jest gwarancją wysokiej jakości i odporności na wszelkie warunki atmosferyczne.

Pomost zbudowany z kompozytu przede wszystkim nie będzie pleśniał, nie podda się także działaniu grzybów. Bez obawy można po nim biegać, ponieważ jest pokryty powłoka antypoślizgowa. Nie ma także obawy, że skaleczymy się wiórami lub że wypadną sęki. Od tego typu wad deska kompozytowa również jest wolna.

A wysokie i niskie temperatury? To także nie problem, kompozyt może być narażony na wysokie temperatury dodatnie, może także być wciąż mokry i nadal nic nie będzie się działo. Producent gwarantuje stabilność wymiarów oraz koloru, nie ma więc obawy, że kompozyt się odkształci np. pod wpływem bardzo biskiego sąsiedztwa z wodą. Jeśli więc cenisz wysoką jakość i liczysz na gwarancję niezniszczalności zapoznaj się z oferta producenta poldeck@wpckompozyt.pl

 

Twój pomost ogrodowy czy nadjeziorny będzie zawsze wyglądał jak pierwszego dnia po montażu. A więc warto 🙂