POLDECK WPC feat. FESTOOL

Ekipa Monterów Poldeck WPC feat. FestoolOdkąd około rok temu rozpoczęliśmy współpracę ze świetną marką elektronarzędzi – FESTOOL*, prace montażowe nabrały rozpędu! Wszystkie etapy konstruowania tarasu, elewacji, czy ogrodzeń idą nam szybciej i dokładniej. Satysfakcja z dobrego wyboru poszerza nam uśmiechy przy każdym nowym przedsięwzięciu 😀

Monterzy z ekipy POLdeck WPC szaleją na budowie z kompletem narzędzi: wyżynarką, zagłębiarką, frezarką górnowrzecionową, piłą stołową, szlifierką i zestawami montażowymi. Po skończonej pracy, pakują wszystko do specjalnych Systainerów, czyli rozkładanych pojemników przeznaczonych specjalnie do przechowywania posegregowanych narzędzi. Nareszcie jest bezpiecznie                           i przejrzyście – małe elementy, takie jak kołki, śruby, końcówki, wiertła i brzeszczoty pił są poukładane, gotowe do użycia   i łatwe do znalezienia! Nadrobiony czas nie idzie jednak na marne – możemy spędzić go przy wnikliwej kontroli jakości naszej pracy.

*FESTOOL jest szeroko cenioną w Europie firmą z Niemiec, oferująca fachowcom narzędzia, które usprawniają i unowocześniają codzienną pracę. Produkty tej marki są zawsze wysokiej jakości oraz wygodne w użyciu.

Więcej o naszych deskach na www.WPCkompozyt.pl