OGRODZENIA KOMPOZYTOWE

 

Wizytówką każdej posesji bez wątpienia jest ogrodzenie. Pomysłów na jego wykonanie jest mnóstwo, można wybierać do woli między ogrodzeniami murowanymi, metalowymi, szklanymi czy drewnianymi. Ja chciałabym Wam zaproponować ogrodzenia wyglądem przypominające drewniane, jednak stworzone z bardzo trwałego materiału jakim jest kompozyt.

Deski kompozytowe to połączenie trocin drewna wysokiej jakości pochodzących z przemysłu drzewnego a także polimerów wysokiej gęstości i pcv. Skład ten jest gwarancją długiej żywotności, pozwala także bez problemu utrzymać czystość desek.

Deski kompozytowe wyglądem przypominają drewno egzotyczne tak więc budując z nich ogrodzenie możemy się spodziewać, że będzie ono efektowne i nowoczesne. Poszukując dostawcy kompozytu zajrzyjcie zapoznajcie się z ofertą POLdeck WPC. Znajdziecie tam gotowe moduły do budowy ogrodzeń sztachetowych lub panelowych w wersji pełnej i ażurowej a także profile kompozytowe oraz inne akcesoria niezbędne do stworzenia ogrodzenia. Jeśli tylko demontujecie stare ogrodzenie, mam dobrą wiadomość, gotowe elementy można zamontować na każdym rodzaju podłoża.

 

Wachlarz kolorów pomoże Wam także dopasować powstające ogrodzenie do innych elementów posesji. Zajrzyjcie koniecznie http://www.wpckompozyt.pl/deska-ogrodzeniowa-panelowa-300x18mm-h-1mb-poldeck-wpc-kompozyt-drewna-p-207.html