Długotrwałe zejścia na plaże i promenady

Nie ma co ukrywać, budowa zejścia na plażę lub promenady to spora inwestycja. Musi więc spełniać szereg wymagań. Dlatego bez żadnych ogródek, proponujemy wybrać deski kompozytowe, jako materiał na taką budowlę.

Promenada z kompozytu na plaży

Oto kluczowe czynniki, dlaczego warto wybrać deski kompozytowe do budowy promenady, zejść na plażę i podobnych obiektów:

Mają antypoślizgowe właściwości, nawet, kiedy są mokre. To ważny powód, przecież nikt nie chce płacić za nieostrożność przechodniów.

Wymagają minimalnej konserwacji. Raz zbudowane zejście lub promenada wymaga jedynie czyszczenia, aby pozostać w dobrym stanie. Nie trzeba regularnie wymieniać gnijących desek ani impregnować całości.

Zejście na plażę z desek pomostowych z kompozytu

Są trwałe i służą przez długie lata. Dzięki wysokiej elastyczności oraz wytrzymałości będą służyć bardzo długo, nawet w uczęszczanych miejscach.

Odporność na czynniki zewnętrzne. Materiały i technologie użyte w produkcji desek z kompozytu sprawiają, że produkty przez minimum 25 lat są odporne na odbarwienia, grzyby, pleśnie i wilgoć!

Nie zapominajmy też o szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej. Kompozyt pozwoli na realizacje w każdym stylu. Od skandynawskiego, przez tradycyjne po bardzo nowoczesne.

Całą ofertę i wzory na deski pomostowe z kompozytu znajdziesz tutaj.

Nowoczesna promenada z desek kompozytowych

Z chęcią przygotujemy dla Ciebie OFERTĘ INDYWIDUALNĄ
Wybierz tylko jakie deski leżą w Twoim zainteresowaniu.

#POLdeckWPC