Co można zrobić z kompozytu drewna?

Cóż, tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Po wielu latach zajmowania się kompozytem, od projektów, doradzania po sprzedaż i montaż, wiemy, że to fakt. To wdzięczny materiał do wcielania w życie ciekawych, kreatywnych i odważnym pomysłów.

Obserwuj nasze konto na Instagramie, aby zobaczyć, co można zbudować z kompozytu drewna.

Kompozyt drewna realizacje instagram
Zdjęcia realizacji z kompozytu drewna

Poznaj 5 powodów, aby obserwować nasz profil:

  1. Możesz pokazywać go klientom – jeżeli pracujesz w branży związanej z wykończeniem lub budowlanej (architekt, projektant, montażysta), znajdziesz tutaj źródło wielu pomysłów, które możesz pokazać swoim klientom.
  2. Aby wiedzieć, co kiedyś zbudować – jeżeli nie mieszkasz jeszcze w domu marzeń, spełniającym 100% Twoich oczekiwań, inspiruj się naszą pracą, aby zaplanować wymarzony taras lub piękną elewację i ogrodzenie.
  3. Poznaj możliwości kompozytu – na naszym profilu zobaczysz bardzo różnorodne realizacje oraz poznasz technologie, które pokażą Ci nowe możliwości związane z Twoim domem lub mieszkaniem.
  4. Aby oglądać ładne zdjęcia. Nie ma co ukrywać, Instagram jest po to, aby oglądać to, co cieszy oko. A my Ci to pokażemy.
  5. Nowości i promocje – na pewno dowiesz się o nowościach w ofercie i branży, a także promocjach dla naszych klientów. #POLdeckWPC