A, B, C .. kompozytu drewna WPC

A- absolutnie innowacyjna technologia pozwalająca na zamianę bardzo wymagającego naturalnego drewna, na kompozyt WPC do uderzającym podobieństwie i lepszych właściwościach.
B- bardzo trwały i solidny materiał, który dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, jak też na niekorzystne warunki atmosferyczne doskonale wygląda przez wiele lat.
C- ciekawy i innowacyjny pomysł na aranżację tarasu, balkonu, werandy, jak też na elementy małej architektury jak ławeczki, kosze, donice.
D- doskonałe właściwości eliminujące powstawanie mało estetycznej i szkodliwej dla zdrowia pleśni, grzybów i innych wykwitów.
E- eliminacja odkształceń desek, dzięki właściwościom, które zapobiegają chłonności wilgoci i wody, która jest zmorą podłóg drewnianych na wolnych przestrzeniach.
F- fajny pomysł na wykończenie różnego rodzaju powierzchni dla osób nie mających czasu na czasochłonną pielęgnację podłoża, a chcących czuć zapach drewna i otulać się jego przytulną fakturą.
G- główne zalety i właściwości desek WPC przewyższają egzotyczne drewno naturalne, które jest znacznie droższe, bardziej wymagające i szybciej się niszczące.
H- hurtowe ceny na deski kompozytowe WPC, które oferujemy Państwu w naszym sklepie www.WPCkompozyt.pl pozwalają na duże oszczędności i szerokie możliwości aranżacji przestrzeni.
I- …i dodatkowo bardzo intuicyjne i przejrzyste rozplanowanie sklepu internetowego pozwala na odnalezienie dopasowanego do potrzeb produktu.
J- jasne i klarowne wyliczenia desek przez naszych pracowników eliminują duże odpady materiału podczas montażu.
K- krótki czas montażu, dzięki stosowaniu do tego celu nierdzewnych klipsów lub wkrętów.
L- lawinowo rosnąca liczba zadowolonych Klientów, którzy przekonali się o wyższości desek kompozytowych WPC nad naturalnym drewnem, czy drewnem egzotycznym.
Ł- łatwy montaż desek kompozytowych WPC pozwala na oszczędności czasu i kosztów pracy ekipy montażowej.
M- mączka drzewna z termoplastyczną żywicą to właśnie wysokiej jakości opisywany kompozyt drewna WPC.
N- nie mały wybór kolorów i barw desek kompozytowych pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego do otoczenia przydomowego i aranżacji, jaką chcemy zrobić.
O- ognioodporne, a wręcz niepalne deski kompozytowe są bezpieczne dla otoczenia i eliminują zajęcie ogniem podczas prac ogrodniczych lub grillowania.
P- pewność doskonałego wyboru, który procentuje dla długie lata.
R- równe i zgodne wymiarowo deski pozwalają na szybkie montowanie bez konieczności dodatkowych zabiegów.
S- sęki, których pozbawione jest drewno kompozytowe pozwalają na eliminację uszkodzeń i dają znacznie większe bezpieczeństwo użytkowania, jak również komfort zwiększają komfort estetyczny.
T- taras przytulny, trwały, ekologiczny i estetycznie wyglądający przez wiele lat.
U- udoskonalona struktura desek i technologia pokrywania barwnikiem całej struktury zapobiega ich odbarwianiu się i utracie koloru.
W- warto.. naprawdę warto wykonać podłoże z desek kompozytowych, przy których wyborze chętnie pomogą Ci konsultanci naszego sklepu