KOMPOZYT NA TARAS

Taras to miejsce, na którym uwielbiamy spędzać wolny czas, to nasza strefa relaksu pod chmurką. Dlatego tak ważne jest dostosować go do swoich potrzeb i uczynić go idealnym.

Podstawą jest podłoga. Zanim zakupicie deski,  sztuczną trawę czy ułożycie np.płytki rozważcie zakup desek kompozytowych. Podłoga ułożona z tego materiału nie tylko będzie się doskonale prezentowała ale także będzie trwała. Kompozyt przetrzyma mroźną zimę, poradzi sobie z upałem i nie podda się deszczowi.

Po ułożeniu podłogi z desek kompozytowych ważne jest aby przez około półtora miesiąca nie ustawiać na podłodze żadnych przedmiotów czy mebli lub po prostu je przestawiać aby kompozyt na całej powierzchni miał identyczny odcień. Jeśli po tych kilku tygodniach odcień podłogi nie będzie Wam odpowiadał, skorzystajcie z  renowatora do desek tarasowych, jest on dostępny w marketach budowlanych.

 

Zastanawiacie się na kolorem deski kompozytowej? Zajrzyjcie tu http://wpckompozyt.pl/blog/zamow-probki-desek-kompozytowych-poldeck-wpc/

Chcecie wiedzieć jak dbać o deski kompozytowe? Dziś tylko napiszę, że nie jest to pracochłonna czynność, zajrzyjcie do następnego posta, zdradzę Wam szczegóły 🙂