DESKA KOMPOZYTOWA ZASTOSOWANIE

Deska kompozytowa to materiał szczególny nie tylko ze względu na wygląd, właściwości ale również ze względu na zastosowanie.

 

 

WYGLĄD

Deska kompozytowa przypomina deskę drewnianą. W swym wyglądzie odbiega od deski jedynie regularnym kształtem a także ryflowaniem, nie znajdziecie w niej również sęków. Podobnie jak deska drewniana, kompozyt występuje w różnych kolorach.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Deska kompozytowa jest odporna na warunki atmosferyczne, nie straszny jej ani mróz, ani wilgoć, ani upał. Jest materiałem, którego się nie impregnuje, dobrze położna w eksploatacji jest praktycznie bezkosztowa. Nie pojawią się na niej zadziory, nie będzie drzazg, zachowa swój kolor. Można ją myć wodą lub myjką ciśnieniową.

 

ZASTOSOWANIE

Deska kompozytowa sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Każdy kojarzy ją z podłogą tarasu a tymczasem jest doskonałym materiałem również na elewację budynku czy piaskownicę. Z powodzeniem można z niej zbudować budę czy donicę na taras bądź do ogrodu. Kompozyt to także dokonały materiał na ławkę czy grządki. Można z niego również zrobić podłogę wokół basenu czy balustrady tarasowe lub balkonowe. Deska kompozytowa jest także idealna na ogrodzenia czy przepierzenia.

 

 

Podsumowując: Kompozyt jest materiałem wszechstronnym 🙂

Koniecznie zajrzyjcie tu http://deskitarasowe.wpckompozyt.pl/