TARAS Z KOMPOZYTU

Przygotowując strefę relaksu np. na tarasie warto rozważyć montaż materiałów, których przydatność do użytku będzie na długie lata. Wśród takich materiałów z pewnością jest deska kompozytowa. Planując budowę tarasu zaplanujmy nie tylko podłogę ale także balustrady. Jeśli taras jest spory a w naszym domu słychać tupot małych stup, w tarasie może znaleźć się także miejsce na piaskownicę. Każdą z tych rzeczy z łatwością wykonamy z deski kompozytowej.

Producent desek kompozytowych POLdecck WPC  kompozyt drewna http://www.wpckompozyt.pl/ w swojej ofercie ma nie tylko deski ale także balustrady.

 

Również sami kupując materiał możemy pokusić się o wykonanie balustrad lub zrobienie piaskownicy czy donicy z kompozytu. O wyższości deski kompozytowej nad deską drewnianą na tym blogu znalazło się wiele informacji. Dla przypomnienia jednak napiszę, że kompozytowi nie jest straszny deszcz, śnieg czy mróz lub upał w zakresie gnicia, wyginania się czy zmiany koloru.  Długoletnia gwarancja producenta zakładając oczywiście prawidłowy montaż pozwoli przez wiele lat cieszyć się łatwym w użytkowaniu oraz eleganckim i nowoczesnym tarasem.

 

Bogata paleta barw, która powiększyła się ostatnio o nowe kolory sprawi, że planując taras będziemy się martwić jedynie o to w jakich barwach ma być nasza strefa relaksu. A zatem do dzieła 🙂