RENOWACJA POMOSTÓW Z DESKI KOMPOZYTOWEJ

Gdy nadejdzie czas renowacji pomostu z deski kompozytowej warto zajrzeć na stronę producenta kompozytu POLdeck – WPC kompozyt drewna http://www.wpckompozyt.pl/. Bogata oferta desek pomostowych zawiera deskę wzmocniona na pomost, taras lub promenadę, jest to deska pełna.

  Standardowo w ofercie są deski o rozmiarze: szerokość: 140mm, grubość: 35mm, długość: 3,16 m (przy czym należy zaznaczyć, że na indywidualne zamówienie dostępne są również inne długości.) Zgodnie z informacją podaną przez producenta minimalne zużycie wynosi 7,1mb/1m2.

Jeśli Wasz pomost wymaga już nie tylko renowacji ale nawet regeneracji warto rozważyć budowę nowego pomostu właśnie z kompozytu. Jest to materiał, który wyglądem przypomina drewno ale dzięki  właściwościom przewyższa drewno pod każdym względem a przede wszystkim pod względem trwałości.

Nie zawiedzie Was z pewnością paleta kolorów, POLdeck – WPC kompozyt drewna proponuje swoim klientom aż 12 kolorów: beżowy, jasno-bezowy , jasno-szary, drewno naturalne, truflowy, grafit, ciemny grafit, oliwkowy, złocisty dąb, czerwień collorado , morski, ciemny brąz, miedziany brąz. Jeśli jeszcze zastawiacie się co począć z Waszym pomostem to podpowiadam – deski kompozytowe się nie wypaczą, nie będą z nich wypadały sęki, montaż jest stosunkowo łatwy i szybki a efekt więcej niż zadowalający.

Remontujcie, renowujcie, regenerujcie 🙂