Przed i po – wykończenie elewacji kompozytem drewna

Miejsca, gdzie pracujemy i mieszkamy pełnią między innymi rolę reprezentacyjną. Zależy nam, aby oddawały nasze poczucie stylu i estetyki, a także odpowiednio komponowały się z otoczeniem. Dlatego, jednym z popularnych produktów z kompozytu drewna są panele i deski elewacyjne.

W tym wpisie chcemy pokazać, jak wykonanie elewacji z kompozytu drewna nadaje budynkowi nowego charakteru i wyrazistości. Oto zdjęcia przed i po jednej z naszych realizacji:

Budynek w takcie wykańczania
Jednolita bryła budynku.
Elewacja z panelu kompozytowych
Kompozyt drewna nadał charakteru i skupia uwagę.

Dlaczego klienci decydują się na elewacje z kompozytu drewna?

Elegancka elewacja nadaje budynkom charakteru. A dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów, masz duże możliwości w realizowaniu swoich pomysłów. Sprawdź dostępne deski i panele elewacyjne.

Łatwość i szybkość montażu. Materiały wykończeniowe z kompozytu drewna są standaryzowane i mają odpowiednie systemy montażu. Dodatkowo nasze ekipy specjalizują się w tym, więc pracę wykonują błyskawicznie.

Trwałość elewacji. Nikt nie chce co kilka lat wykonywać nowej elewacji, ani ponosić jej kosztów. Dlatego kompozyt, zachowując swój wygląd i kolor przez 25 lat, jest niesamowicie opłacalną inwestycją.

Minimalna konserwacja. Nie musisz co sezon lub co kilka lat impregnować desek, malować elewacji itd. Kompozyty są odporne na wilgoć, grzyby, pleśnie i działania UV, więc wystarczy go umyć, aby świetnie się prezentował.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć deski i panele elewacyjne z kompozytu drewna
lub kieruj się po oferty indywidualne

#POLdeckWPC