POMOST Z KOMPOZYTU – RENOWACJA

Prawdą jest, że deski kompozytowe są materiałem, który dzięki swoim właściwościom jest odporny na uszkodzenia. Pomimo wyglądu zbliżonego do drewna, ma zupełnie inne cechy, tzn. deska kompozytowa nie ma sęków, nie ma więc obawy, że wypadną, pod wpływem wilgoci kompozyt nie wygnie się czy nie zgnije. Zdarzają się jednak sytuacje, że i kompozyt ulega zniszczeniu, mechanicznemu, poprzez celowe zniszczenie przez człowieka lub przez nieprawidłowy montaż. Wówczas należy zniszczenia naprawić.

 

Wszystkie potrzebne materiały do renowacji pomostów znajdziecie w jednym miejscu. Wchodząc na stronę POLdeck WPC kompozyt drewna zwróćcie uwagę na deski wzmocnione z przeznaczeniem na pomost, taras lub promenadę.  Mają one następujące wymiary:

Szerokość: 140mm

Grubość: 35mm

Długość: 3,16 m (inne długości dostępne są na zamówienia.)

Bogata kolorystyka pozwoli uratować niejeden pomost, dostępne kolory: beżowy (wyłącznie na zamówienie), jasno-beżowy  (wyłącznie na zamówienie), jasno-szary  (wyłącznie na zamówienie), drewno naturalne, truflowy grafit, ciemny grafit, oliwkowy, złocisty dąb, czerwień collorado (wyłącznie na zamówienie), morski  (wyłącznie na zamówienie), ciemny brąz, miedziany brąz.

Jeśli macie problem ze swoim pomostem zajrzyjcie tu http://www.wpckompozyt.pl/deska-pomostowa-140x35mm-1s-1mb-poldeck-wpc-kompozyt-drewna-p-45.html