POMOST Z KOMPOZYTU

Większość z nas z pewnością czeka na słoneczne dni, aura nas nie rozpieszcza, nie ma się co dziwić, że aż chce się lata. A dla właścicieli czy zarządców plaż to doskonały moment aby wprowadzić zmiany na swoim terenie. Tym którzy rozważają zmianę mostów czy pomostów pragnę zwrócić uwagę na materiał jakim jest kompozyt.

  1. Jego najważniejszą cechą w przypadku pomostu jest ta, że nie wygnie się pod wpływem wilgoci. Pomimo bliskości wody zachowa swój wygląd i właściwości. Tak więc doskonale sprawdzi się również w sąsiedztwie basenu.
  2. Kompozyt nie będzie wymagał malowania, lakierowania, olejowania. Zatem najbardziej czasochłonne elementy renowacji deski w tym przypadku nie będą miały na szczęście miejsca.
  3. Deska kompozytowa z pewnością nie zgnije, nie spleśnieje ani nie podda się grzybom. Kompozyt to dla lepszego zobrazowania plastik o wyglądzie drewna (w rzeczywistości połączeniu kilku różnych materiałów)
  4. Kompozyt bardzo łatwo jest utrzymać w czystości przy zastosowaniu zwykłego płyny myjącego lub myjki ciśnieniowej. W przypadku pomostów kąpielowych, w czystości utrzyma się sam 🙂
  5. Deska kompozytowa zarówno latem jak i zimą pomimo skrajnych temperatur będzie wyglądała ładnie i elegancko. Nie znajdziecie na niej sęków, nie wypaczy się, nie wytrze się produkując wióry.

Jeśli poszukujecie miejsca gdzie dokonacie zakupu kompozyty i przede wszystkim uzyskacie wykwalifikowaną pomoc, odsyłam Was do strony http://www.wpckompozyt.pl/

www.wpckompozyt.pl