POMOST Z DESEK KOMPOZYTOWYCH

Domek nad jeziorem, cisza, spokój i śpiew ptaków, to marzenie wielu z nas. Nawet mała działka ale położna w tak uroczym miejscu daje poczucie szczęścia i spełnienia gdy po całym tygodniu można odpocząć w otoczeniu natury. Warto ja urozmaicić ciekawymi nasadzeniami i pomostem nad jeziorem rzecz jasna.

Planując budowę pomostu warto rozważyć zastosowanie desek kompozytowych stworzonych wprost do trudnych warunków. Kompozyt jest materiałem gwarantującym trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ponadto dzięki odpowiedniej mieszance budującej kompozyt, jest on pozbawiony sęków, ma właściwości antypoślizgowe nawet wtedy gdy deska jest mokra.

Deska kompozytowa nie wymaga impregnacji, konserwacji, malowania czy lakierowania, nie jest narażona na działanie pleśni czy grzybów.

Wszystkie te cechy sprawiają, że wśród materiałów z których możemy zbudować pomost, deska kompozytowa jest na pierwszym miejscu. Stosując kompozyt na pomost, nie będzie potrzeby renowacji go a więc w perspektywie wielu lat użytkowania, jest to inwestycja korzystna pod względem finansowym.

Jakie są inne powody przemawiające na korzyść desek kompozytowych? Oczywiście wygląd. Deska kompozytowa jest po prostu ładna 🙂

ZAINTERESOWANYCH WYSOKĄ JAKOŚCIĄ I TRWAŁOŚCIĄ KOMPOZYTU

 ODSYŁAM

TU

http://deskitarasowe.wpckompozyt.pl/