Plamoodporne deski kompozytowe POLdeck II generacji z powłoką ProShield

Taras to często centrum rodzinnego życia w okresie wakacyjnym. Trudno się dziwić, w końcu przyjemne wieczory pomagają nam odpocząć na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie.

Oczywiście im więcej czegoś używamy, tym szybciej się to zużywa i wymaga konserwacji oraz naprawy. Zwłaszcza, kiedy mówimy o zewnętrznych konstrukcjach narażonych na deszcz, śnieg, mrozy, silne słońce itd.

Do tego dochodzą nasze pociechy, którym zdarzy się od czasu do czasu pokolorować podłogę jedzeniem albo rozlać soczek. Na szczęście tego typu wypadki nie zdarzają się na grillach rodziców. 😉

Wychodzi więc, że taras, na pozór spokojne miejsce, musi być niemalże pancerny. Na szczęście do zbudowania solidnego, stylowego tarasu, który dłuuugie przetrwa lata wystarczą deski kompozytowe II generacji z technologią ProShield.


Deski kompozytowe odporne na plamy i wodę

Technologia ProShield sprawia, że drewna jest praktycznie w 100% odporne na plamy i zabrudzenia. Cokolwiek na nim wyląduje, wystarczy wytrzeć.

Deski opatrzone są 25-letnią gwarancją od producenta. W tym czasie nie spleśnieją ani nie zmienią koloru, co jest częstym problemem drewna.

A co najlepsze, nie musisz ich konserwować ani olejować. Po prostu przy pierwszym ciepłym wieczorze wychodzisz na taras i delektujesz się atmosferą!

Zobacz wybór desek kompozytowych II generacji z Technologią ProShield

#POLdeckWPC