OGRODZENIE -DESKA KOMPOZYTOWA

Każda działka nawet najmniejsza da nam poczucie prywatności gdy ją ogrodzimy. Wachlarz możliwości jest ogromny od zielonych ogrodzeń z żywopłotów przez betonowe przęsła i siatkę aż po nowoczesne ogrodzenia z deski kompozytowej.

Zaletą ogrodzeń z deski kompozytowej jest nie tylko nowoczesny, elegancki wygląd ale także co bardzo istotne odporność materiału na czynniki atmosferyczne. W przypadku kompozytu nie ma konieczności konserwowania go co kilka lat, nie ma także obaw, że pęknie pod wpływem zbyt niskiej temperatury. Producenci desek kompozytowych oferują szeroką gamę kolorystyczną, każdy z pewnością znajdzie coś co będzie mu odpowiadało i jednocześnie wpisze się w styl otoczenia. Dobrym pomysłem jest zastosowanie tego samego materiału np. na elewacji budynku czy na balustradach balkonowych ale o tym w kolejnych postach.

Deskę kompozytową można połączyć oczywiście z innymi materiałami, sprawdzi się w sąsiedztwie klinkierytu a także szkła. Możliwości aranżacyjnych jest mnóstwo a każde przęsło z kompozytu z pewnością zapewni prywatność na działce.

Wewnątrz ogrodu na tle desek kompozytowych można stworzyć ciekawe kompozycje z roślin z zastosowaniem np. donic kompozytowych. Także białe kamienie a wśród nich światełka i np. kwitnące rośliny będą się prezentowały niezwykle okazale.