OGRODZENIA PANELOWE Z KOMPOZYTU

Szukając pomysłu na trwałe i efektowne ogrodzenie warto przemyśleć ofertę POLdeck WPC. Dzięki szerokiemu asortymentowi producenta można wybrać gotowe moduły do budowy ogrodzeń sztachetowych lub panelowych w wersji pełnej oraz ażurowej a także profile kompozytowe. W jednym miejscu skompletujecie również akcesoria do ogrodzenia, dzwoniąc do biura klienta uzyskacie także niezbędne informacje czy Wasze zakupy są kompletne. Mając tak przygotowaną listę zakupów okaże się, że zakupione konstrukcje są łatwe w montażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że można je bez problemu zamontować na każdym rodzaju podłoża.

Decydując się na deski POLdeck WPC wybieracie produkt o długości 3 mm szerokości 300 mm i grubości 18 mm, zamawiając towar koniecznie zapytajcie o rabat.

W ofercie producenta znajdziecie następujące kolory: teak (jasny brąz), truflowy grafit, grafit, dąb, ciemny brąz, miedziany brąz, szary. A jeśli nie wiecie czy kolor sprosta Waszym oczekiwaniom zamówcie próbki.

Na zakupiony towar udzielana jest gwarancja, sprzedawany towar jest nowy.

Szczegóły znajdziecie TU http://www.wpckompozyt.pl/deska-ogrodzeniowa-panelowa-300x18mm-h-1mb-poldeck-wpc-kompozyt-drewna-p-207.html