MONTAŻ KOMPOZYTU

Inwestując w deski wykonane z kompozytu oczekujemy, że zostaną profesjonalnie ułożone. Taras z desek kompozytowych czy elewacja lub ogrodzenie nie będą nas cieszyły jeśli zostaną położone/zbudowane w sposób, który nie zapewni im trwałości. Krzywo przycięta deska kompozytowa w najlepszym wypadku będzie po prostu źle wyglądała ale źle przymocowana może sprawić, że materiał się wygnie lub odpadnie. Wszystko to złoży się na stratę pieniędzy i mnóstwo niepotrzebnych nerwów.

Oczywiście można temu zaradzić. Jeśli nie znasz odpowiedniego montażysty zwróć się pomoc do firmy od której kupujesz kompozyt.

Składając zamówienie w POLdeck WPC kompozyt drewna poza usługą zakupu materiału możesz również zamówić usługę montażu. Tego typu usługa daje gwarancję, że zakupiony materiał będzie służył bez niespodzianek przez wiele lat, a zainwestowane środki będą jednorazowym wydatkiem.

W celu omówienia szczegółów zapraszam na stronę producenta gdzie znajdziecie kontakt do Biura Obsługi Klienta lub kontakt elektroniczny http://deskitarasowe.wpckompozyt.pl/