MEBLE Z ECO-RATTANU

Kolejnym materiałem obok kompozytu, który charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne jest eco-rattan. Nie straszny mu deszcz, śnieg czy i wiatr, mróz lub długotrwała ekspozycja na słońcu. Jest to materiał idealny na meble ogrodowe. Sprawdzi się zarówno pod zadaszeniem ale także w ogrodzie. Meble Eco-rattanu dostępne są w WPC Kompozyt drewna.

Na stronie http://www.wpckompozyt.pl/meble-ogrodowe-c-48.html znajdziecie kilka zestawów gwarantujących relaks i leniuchowanie na wygodnych i pięknych meblach wyposażonych w poduszki z wodoodpornej tkaniny. Poduszki mają gąbkę o grubość 12 cm, dzięki zamkom na poduszkach, można je prać w niskich temperaturach, nie powinny więc odstraszać jasne kolory poduszek, które wspaniałe współgrają z ciemną plecionką eco-rattanu.

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, można zakupić, np. zestaw modułowy Ricco , który na pierwszy rzut oka jest wyłącznie okrągłym łóżkiem. W rzeczywistości, dzięki kilku modułom, można z niego stworzyć 2 sofy, 4 fotele, dodatkowy puf lub stolik.

Dla ceniących tradycyjne rozwiązania znajdą się typowe zestawy składające się z sofy i stolika lub foteli i stolika. Produkty te posiadają certyfikat jakości. Jeśli zastanawiacie jaki model jest odpowiedni dla Was, zajrzyjcie koniecznie na