KOMPOZYT – PROFESJONALNY MONTAŻ

Nowoczesna elewacja, niezniszczalny taras a może balustrady odporne na wilgoć? Wszystko to jest możliwe przy zastosowaniu odpowiedniego materiału. Aby wszystkie elementy do siebie pasowały i wyglądały nie tylko nowocześnie ale i elegancko proponuje zastosować ten sam materiał. Mowa o kompozycie, który dzięki swojemu składowi zagwarantuje nam odporność na wiele czynników , którym deska się niestety podda. Mróz, wysoka temperatura czy pleśń i grzyby lub insekty nie zaszkodzą kompozytowy.

Profesjonalnie położna deska kompozytowa będzie wymagała wyłącznie czyszczenia co również nie należy traktować w kategoriach problemu ponieważ czyścimy deskę myjką ciśnieniową lub mopem z pomocą wody i zwykłego płynu. Zaszkodzić może jedynie źle położny materiał. Deski kompozytowe ułożone w sposób nieprawidłowy mogą się wyginać lub odpadać. Stąd też pomysł aby zamawiając deskę kompozytową zwrócić się również o profesjonalnych montażystów. Zamawiając materiał u producenta kompozytu POLdeck WPC możemy liczyć na polecenie autoryzowanej ekipy, która zamontuje deskę kompozytową w sposób pełnie profesjonalny wykluczający jakąkolwiek usterkę.

www.wpckompozyt.pl
Przycinanie desek kompozytowych za pomocą ukośnicy Festool

Celem omówienie ilości materiału oraz uzgodnienia terminu montażu należy wejść na stronę producenta i wypełnić formularz kontaktowy http://deskitarasowe.wpckompozyt.pl/