ELEWACJE Z KOMPOZYTU

Budując nowy dom warto przemyśleć kwestię elewacji z desek kompozytowych – desek elewacyjnych. Budynek, którego ściany pokryte są kompozytem będzie nie tylko się prezentował okazale ale dzięki właściwościom kompozytu, elewacja będzie trwała. Nie trzeba będzie się martwić łuszczącym się tynkiem czy zaciekami. Kompozyt również po kilku sezonach w odróżnieniu od desek nadal będzie wyglądał jak nowy.

Nie ma także obawy, że trzeba go będzie impregnować czy konserwować, tworzywa z jakich jest kompozyt zapewniają mu długotrwałość.

Deska elewacyjna to także doskonała alternatywa dla instytucji. Bardzo często w naszej architekturze krajobraz psują stare zaniedbane budynki, np. urzędy. Warto wówczas przemyśleć odnowienie takiego budynku w całości deską elewacyjną z kompozytu lub połączenie tynku z deską elewacyjną. Efekt będzie zaskakujący!

Jak pisze sam producent: „Różnorodna kolorystyka i wzornictwo sprawiają, że deski elewacyjne WPC są odpowiednim rozwiązaniem dla każdego budynku. Panele elewacyjne drewnopodobne powstają z połączenia drewnianych trocin HDPE lub PCV, co nadaje im odpowiednie cechy użytkowe przy zachowaniu wyglądu egzotycznego drewna. Różne wymiary, w jakich dostępne są panele elewacyjne, pozwalają dopasować je do indywidualnych potrzeb klienta.”

Zajrzyjcie koniecznie tu http://deskielewacyjne.wpckompozyt.pl/