DESKI KOMPOZYTOWE

Każdy z nas słyszał o kompozycie. Jednak dopóki ta wiedza nie jest zgłębiona ogranicza się często do stwierdzenia kompozyt = plastik. Nic bardziej mylnego. Jest to produkt drewnopodobny z właściwościami plastiku. Co w praktyce oznacza, że kompozyt wyglądem przypomina deskę a jednak pod względem trwałości i odporności plastik. Czyż nie jest to połączenie idealne? Europejskie warunki atmosferyczne nie są przychylne dla wyrobów drewnianych na świeżym powietrzu. Dlatego też planując budowę czy renowację czegokolwiek warto się dowiedzieć co można stworzyć z kompozytu.

www.wpckompozyt.pl

A można prawie wszystko wokół domu.

Zapraszam na spacer…

Park ten był piękny, mnogość zadbanej roślinności cieszyła oczy przechodniów. Dzięki ławkom ustawionym przy fontannie można było spokojne poczytać książkę czy przejrzeć prasę. Ławki były nie tylko wygodne ale także ładne, równe deski przypominające wyglądem deski egzotyczne stały tu już kilka sezonów a jednak wciąż wyglądały jak nowe. Kosze zlokalizowane przy wejściach w alejki były wykonane z tego samego materiału. Jak to możliwe, że deszcz czy śnieg a latem temperatura sięgająca 30 stopni C nie zniszczyły desek?

 

Cóż… odpowiedź jest jedna. Aby historia ta nie brzmiała jak bajka, wystarczy zastosować deski Premium WPC UltraShield z oferty http://www.wpckompozyt.pl/

Jest to materiał, który absolutnie nie chłonie wody, doskonale się sprawdzi nie tylko w miejskiej przestrzeni, możemy z niego tworzyć tarasy, elewacje, ogrodzenia, pomsty… wybór należy do wyłącznie do nas. Producent gwarantuje, że deski Premium WPC UltraShield zachowają wgląd przez wiele lat, bogata paleta intensywnych kolorów sprawi, że wyobraźnia zacznie nam podpowiadać kolejne elementy zabudowy, które można wykonać z kompozytu.

Zapraszamy do realizacji marzeń…

POLdeck WPC, taras, basen, pływania