Cleantex CT26/CT36

Innowacja jest czymś, co naszemu kraju potrzeba jest na już. Festool swój sposób na innowacje pokazuje prezentując odkurzacze mobilne Cleantex CT26/CT36.

Ciężka praca? Nie problem!
Zwarta budowa i niewielki ciężar odkurzacza pozwalają na dowolne manewry odkurzaczem podczas prac na budowach czy montażach. Dobrym udogodnieniem jest guma na zwrotnych przednich kołach i solidnych tylnich, która nie zostawia czarnych śladów na podłodze. Hamulec postojowy wmontowany w odkurzacz skutecznie blokuje go w określonej pozycji- nie ma mowy o żadnym nieposłuszeństwie. Dobrze wyważony ze względu na przeniesiony punk ciężkości pewnie stoi na każdym podłożu.

Bez nazwy-2

Funkcjonalność
Odkurzacz jest wyposażony w uchwyt do nawijania przewodu a także schowek gdzie łatwo zamkniemy zwinięty wąż lub niewielkie narzędzia. Firma Festool pozwoliła nam doposażyć odkurzacz w dodatkowe elementy jak wysięgnik odsysający, uchwyt na narzędzia czy wkładka do przechowywania ssawek i rur. Głowica odkurzacza jest skonstruowana w ten sposób by na jej końcówce można było zamieścić Systainery w wielkości 1-5 lub wszystkie rodzaje Sortainerów. Nowy odkurzacz jest konstrukcją modułową- w każdej chwili można go przezbroić na dodatkowe gniazdu lub przyłącze sprężonego powietrza- tutaj jednak potrzebujemy pomocy elektryka.