BALUSTRADY Z KOMPOZYTU

Producent desek kompozytowych POLdeck kompozyt drewna w swojej ofercie posiada mnóstwo produktów, które pozwolą Wam odmienić swoją posesję. Zaglądając na stronę http://www.wpckompozyt.pl/ znajdziecie w jego asortymencie m.in. balustrady i pochwyty wykonane rzecz jasna z kompozytu.

Bez problemu dobierzecie kolor, w ofercie jest aż 12 rożnych opcji: beżowy, jasno-beżowy, jasno-szary, drewno naturalne, truflowy grafit, ciemny grafit, oliwkowy, złocisty dąb, czerwień collorado, morski, ciemny brąz, miedziany brąz. Niektóre z nich dostępne są wyłącznie na zamówienie, jakie to kolory uzyskacie informację zaglądając na stronę. Elementy mają następujące wymiary: szerokość: 90mm, grubość: 40mm, długość: 1,6-4,0 m. W przypadku pytań szczegółowe informacje uzyskacie w Biure Obsługi Klienta:

+48 616 100 110

+48 71 7071201

+48 22 2951159

A dlaczego warto się zdecydować na balustrady z drewna kompozytowego? Wygląd odgrywa ogromną rolę, ale nie bez znaczenia oczywiście jest trwałość. A przypadku uszkodzeń np. mechanicznych, demontaż gotowych elementów i montaż nowych również nie będzie stanowił problemu. Jeśli zostaną Wam deski kompozytowe warto znaleźć dla nich zastosowanie robiąc choćby skrzynki na kwiaty, które przetrwają wiosnę, zimę lato czy jesień nienaruszone mrozem lub upałami.

www.wpckompozyt.pl

 

Balustrady z deski kompozytowej nadadzą Waszemu domowi czy innemu budynkowi eleganckiego wyglądu, zapewniam, że wkrótce po montażu balustrad zdecydujecie się na kolejne elementy kompozytowe jak choćby fragmenty elewacji czy podłogę

 

 

To jak? Będą kompozytowe balustrady?

ZAPISZCIE SIE DO NEWSLETTERA A OTRZYMACIE RABAT W WYSOKOŚCI 10%