BALUSTRADA Z KOMPOZYTU

Tarasowi czy balkonowi designu czy nowoczesności dodadzą balustrady z deski kompozytowej. Kompozyt to materiał, który doskonale się sprawdzi w naszej strefie klimatycznej. Nie straszne mu opady deszczu, śniegu czy długotrwały mróz. Możemy go z powodzeniem stosować na zewnątrz, bez ryzyka, że kompozyt ulegnie zniszczeniu po jednym czy dwóch sezonach.

Pomimo, że są prace, które wokół domu lub w domu potrafimy wykonać samodzielnie, to należy pamiętać, że montując balustrady trzeba mieć na względzie  Prawo Budowlane, które określa take parametry jak wysokość, prześwity czy sztywność.

Pamiętajmy  o tym, że nawet budynek, który już dawno stracił swoją świetność możemy odmienić stosując nowoczesne materiały.

Kolory dostęne w POLdeck WPC kompozyt drewna zajdziecie tu http://www.wpckompozyt.pl/poldeck-wpc-kompozyt-drewna-kolorystyka-podstawowa-n-11.html

Jeśli jednak nadal nie jesteście pewni koloru swoich przyszłych balustrad, zamówcie próbki,korzystając ze strony http://wpckompozyt.pl/blog/zamow-probki-desek-kompozytowych-poldeck-wpc/