OGRODZENIE Z KOMPOZYTU

Dziś przybywam z propozycją nowoczesnego ogrodzenia – połączenia szkła i kompozytu. Rzeczą oczywistą jest, że nie do każdego domu takie ogrodzenie będzie pasowało ale jeśli Wasz dom to nowoczesna bryła to z pewnością nie pożałujecie stawiając na tak oryginalne zestawienie.

Chcąc uchronić się przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz warto pomyśleć o mlecznym szkle, które skutecznie ochroni naszą intymność. Mleczne szkło doskonale będzie komponowało się i z jasnym i ciemnym kompozytem, przy czym należy pamiętać, że z jasną deską kompozytową ogrodzenie wizualnie będzie lżejsze. Jeśli natomiast balustrady czy inne dodatki macie np. w ciemnym brązie to śmiało zestawiajcie szkło z brązem, ten zestaw nada elegancji i powagi każdej posesji.

W poszukiwaniu desek kompozytowych zapraszam na stronę  http://www.wpckompozyt.pl/ Znajdziecie tu nie tylko wszystkie materiały potrzebne do ogrodzeń kompozytowych ale także możecie liczyć na poradę. A jeśli zapiszecie się do newslettera to czeka na Was rabat 🙂

www.wpckompozyt.pl

Zajrzyjcie koniecznie