Przed i po – wykończenie tarasu kompozytem drewna II generacji

Dom lub mieszkanie to na pewno jedno z najważniejszych dla Ciebie miejsc i spędzisz w nich większość swojego czasu. Dlatego warto bezkompromisowo realizować swoje pomysły na wykończenie, aby czuć odpowiednią atmosferę w każdym zakątku.

W dzisiejszym wpisie podzielimy się z Tobą przykładem realizacji tarasu z kompozytu drewna II generacji. Oto zdjęcia przed i po:

Taras przygotowany do montażu desek z kompozytu drewna
Taras przed montażem desek z kompozytu II generacji.
Realizacja tarasu - deski z kompozytu drewna II generacji
Gotowy taras wykonany z desek z kompozytu drewna II generacji.

Dlaczego do wykończenia tego tarasu klient zdecydował się na deski z kompozytu drewna II generacji?

Świetnie wpasowują się w otoczenie. Dom znajduje się na łonie natury, blisko rzeki. Wykonany jest z drewna. Dlatego wybrano kolor desek dający poczucie harmonii. (Dostępne są również inne, bardziej odważne kolory.)

Taras to decyzja na długie lata. Nikt nie lubi ciągłego przerabiania ogrodu, domu i życia na placu budowy. Kompozyt drewna zapewnia długie lata spokoju, dzięki swojej trwałości przez minimum 25 lat!

Łatwe czyszczenie i minimum konserwacji. Wysoka odporność na wodę, sprawia, że cokolwiek się rozleje, wystarczy to wytrzeć, a na desce nie zostanie żadna plama. Dzięki temu, nie musisz również regularnie impregnować tarasu i wymieniać wypaczonych desek.

Z chęcią przygotujemy dla Ciebie OFERTĘ INDYWIDUALNĄ
Wybierz tylko jakie deski leżą w Twoim zainteresowaniu.

#POLdeckWPC