Ogrodzenie panelowe

Dziś krótko i na temat ogrodzeń panelowych. Forma takiego ograniczenia terenu cechuje się oszczędną, minimalistyczną formą, łatwością montażu i dodajmy do tego wszystkie zalety materiału kompozytowego – deszcz, mróz, zanieczyszczenia ani słońce nie sprawią, że płot z kompozytu drewna następnego lata będzie wyglądać jak drewniany, czyli zszarzały, pełen drzazg i wymagający intensywnej renowacji. Nic z tych rzeczy! Będzie piękny jak w dniu, kiedy został zamontowany. Następnego lata i kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt następnych lat.

Technicznie, ogrodzenie panelowe składa się ze słupków konstrukcyjnych oraz poziomo układanych paneli ogrodzeniowych, zaopatrzonych w części ułatwiające spójny montaż, zwane “piórami”. Połączenie paneli (desek ogrodzeniowych WPC) ze słupkami to zwykle aluminiowy profil – ceownik, przytwierdzony trwale do słupka za pomocą wkrętów.

Szczyt ogrodzenia wykończony jest poprzez ścięcie części “pióra” poniżej poziomu wysokości słupka. Wygląda to estetycznie, prosto, bez zbędnych ozdobników.

Musimy dodać, że ogrodzenie z kompozytu drewna WPC znacznie podwyższa wizualną wartość otoczenia! Pasuje do niemal każdego stylu architektonicznego, swoją prostą formą wprowadza ład i harmonię w okolice zabudowane.

Chętni na nowy styl? Deski ogrodzeniowe WPC są do kupienia tutaj

www.wpckompozyt.pl
Panele ogrodzeniowe Poldeck WPC w kolorze WPC11 – ciemny brąz

Ogrodzenie panelowe to nie do końca to, czego pragniesz? Polecamy także ogrodzenia sztachetowe, farmerskie oraz gotowe, pełne panele ogrodzeniowe, dostępne tutaj !!!