KOMPOZYT WSZECHSTRONNY CZĘŚĆ 2

Zgodnie z obietnicą dziś przedstawiam kolejne rozwiązania na wykorzystanie deski kompozytowej. Jeśli pozostaną Wam kawałki desek, szkoda je wyrzucać. Koniecznie dajcie im drugie życie.

 

Poldeck WPC pracujemy z narzędziami Festool

W poprzednim poście zaproponowałam półkę, stolik pomocnik, skrzynię.

Pora na kolejne propozycje 🙂

Donica – w zależności od ilości desek możemy zrobić kilka mniejszych doniczek, które np. zawiesimy na ścianie tarasu lub zrobić jedną dużą donicę skrzynię. Dzięki trwałości deski kompozytowej z powodzeniem może stać pod chmurką i cieszyć nasze oczy.

Karmik – nasi mali przyjaciele zimujący w Polsce na pewno się ucieszą z budki z pokarmem. Do tego typu projektu warto zaangażować dzieci, na pewno spodoba się im tworzenie domku dla ptaków.

Grządki – 4  deski bardzo fajnie odgrodzą grządkę z kwiatami lub warzywami od części wypoczynkowej ogrodu. Pracy przy tym jest bardzo mało a efekt na pewno Wam się spodoba.

Piaskownica – taka sama konstrukcja jak w przypadku grządki rzecz jasna. W tym przypadku warto jednak pomyśleć o zabezpieczeniu piaskownicy przed kotami, które potrafią uczynić z piaskownicy kuwetę.

Podest np. pod dziecięce zabawki lub na przybory ogrodnicze.

Rozwiązań jest mnóstwo jak choćby pojedyncza deska w którą wkręcimy haczyki do osadzenia narzędzi czy kluczy, można wykonać tabliczkę na numer domu… jest wiele wiele propozycji żeby uchronić każdy kawałek przed wyrzuceniem 🙂

Działajcie!