Kompozyt-kamień, duet doskonały

Coraz częściej budując swoje domy decydujemy się na styl nowoczesny- nie tylko z wyglądu ale także z rozwiązań, jakimi kierujemy się przy doborze materiałów. Rzadko już można spotkać domy zbudowane z klasycznego deski, czy tych, z drewnianym płotem. Co teraz jest w trendach?

Od niedawna portale architektoniczne piszą o ogromnym zainteresowaniu kompozytem- w końcu nie jest to materiał banalny. Połączenie plastiku i drewna skutkuje ogromną wytrzymałością na warunki zewnętrzne jak i klasycznym wyglądem drewna. Deski WPC szybko znalazły swoich zwolenników- początkowo były to podłogi, z czasem kompozyt wykorzystywany był w elewacjach jak i w tworzeniu mebli ogrodowych czy też funkcyjnych. Teraz kompozyt możemy znaleźć już wszędzie. Pytanie, z czym łączyć kompozyt?

Nail Art
Najnowszym trendem jest łączenie tego materiału z kamieniem- dzięki temu otrzymujemy szykowany wygląd i ład. Jakie kamienie? Tutaj panuje już totalna dowolność. Oczywiście i tutaj mamy trendy, biały kamień i jasne drewno to must-have każdej life-stylowej bloggerki!

Zdjęcia: https://pl.pinterest.com/pin/22940279330614123/