KOMPOZYT – CO MOŻNA Z NIEGO STWORZYĆ

Deska kompozytowa to tego typu materiał, który można wykorzystać wręcz do wszystkiego w architekturze przydomowej czy miejskiej. Właściwie jej zastosowanie zależy wyłącznie od naszej pomysłowości. Pewne jest to, że cokolwiek z niego powstanie będzie nie tylko efektowne czy eleganckie ale również trwałe. Kompozyt swoją trwałość zawdzięcza składnikom z jakich powstaje, jest to mieszanka trocin wysokiej jakości drewna oraz wysokiej gęstości polimerów.

 

Jednym z producentów i dystrybutorów desek kompozytowych jest POLdeck WPC, zapraszam Was na stronę http://www.wpckompozyt.pl/ strona internetowa jest prowadzona w dwóch językach, polskim oraz angielskim (domyślnie ustawiony jest oczywiście język polski). Jeśli zastanawiacie się cóż można wykonać z kompozytu odwiedźcie nie tylko stronę internetową, zajrzyjcie także na profil na FB, zdjęcia produktów z kompozytu przekonają Was do uznania ich za wszechstronny.

Zamawiając w POLdeck WPC produkty kompozytowe możecie się zdecydować na gotowe elementy, jak np. ławki czy kosze na śmieci, ogrodzenia czy balustrady oraz na deski kompozytowe z których stworzycie np. piaskownicę, grządki czy rzecz jasna podłogę na taras lub elewację.

Kupując w POLdeck WPC możecie zaopatrzyć się nie tylko w kompozyt ale także inne elementy konstrukcyjne, dostaniecie wszystko co jest potrzebne do wykonania zaplanowanych prac. Ponadto możecie liczyć na fachową poradę, nie musicie się obarczać obliczeniami czego ile potrzeba, wystarczy wysłać projekt np. tarasu i poczekać na wycenę materiałów lub materiałów i robocizny w zależności od wybranej opcji. Zapisując się do newslettera czeka na Was rabat.

Cóż mogę dodać, czas chyba planować…