CECHY KOMPOZYTU

www.wpckompozyt.pl

Deska kompozytowa – (Wood Plastic Composite) to deska wykonana z materiału, który gwarantuje długą trwałość i wytrzymałość materiału.

Czym konkretnie się charakteryzuje? I dlaczego warto w nią zainwestować?

Deski czy stalowe elementy ogrodzenia lub balustrad wymagają renowacji, pod wpływem warunków atmosferycznych zmieniają pierwotny wygląd. Deska kompozytowa wprost przeciwnie, zawsze będzie wyglądała jak nowa, inwestując np. w deski Premium WPC UltraShield WPC – kompozyt drewna) otrzymujemy gwarancję, że deska nie chłonie wody. Dzięki temu nie ma obawy, że np. zmieni kształt czy zgnije. Poza tym deska kompozytowa nie będzie wymagała naszego zaangażowania w postaci renowacji – malowania, konserwowania czy olejowania. Decydując się na materiały kompozytowe otrzymujemy produkt, który należy zamontować a następnie dbać o niego poprzez czyszczenie, w tym celu dobierając odpowiednie ciśnienie możemy użyć myjki ciśnieniowej. Można sobie poradzić również bez myjki, woda z płynem również wyczyści deski. Ponadto kompozyt jest materiałem ekologicznym i hipoalergicznym. Inwestując w niego nie ma obawy, że pokryje go pleśń lub grzyby. Jest natomiast gwarancja, że i zima i latem będzie wyglądać identycznie.

Deska kompozytowa ma wszechstronne zastosowanie. Jakie? Zajrzyjcie do kolejnego posta. A jeśli jesteście zainteresowani zakupem odsyłam na stronę producenta http://www.wpckompozyt.pl/