BALUSTRADY Z KOMPOZYTU

Osoby, które zastosowały w swoich domach balustrady ze stali czy drewna co kilka sezonów poświęcą czas i pieniądze na ich odnowienie. Przy tego typu materiale zawsze jest coś do zrobienia. W przypadku balustrad drewnianych, należy opalić i zeszlifować zniszczoną farbę a następnie zaimpregnować odnowione balustrady. Podobnie jest ze stalowymi balustradami, które po czasie rdzewieją.

I tylko Ci,którzy postawili na balustrady z deski kompozytowej mogą spać spokojnie. Decydując się na balustrady z tego typu materiału nie ma ryzyka, że ulegną one zniszczeniu, że trzeba je będzie szlifować, opalać czy konserwować i impregnować.

Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że do dowolnego koloru elewacji czy podłogi na tarasie, która nie jest ułożona np. z niezawodnej deski kompozytowej, można dobrać odpowiedni kolor. Aby kolor jak najlepiej dopasować można zamówić próbki desek kompozytowych, proszę zajrzeć tu http://poldeck.pl/ Producent POLdeck WPC kompozyt drewna oferuje również gotowe balustrady spełniające wymagania prawa budowlanego.

Każdy kto zdecyduje się na tego typu balustrady ma gwarancję niezawodności, trwałości i wysokiej estetyki balustrad tarasowych czy balkonowych.