BALUSTRADY Z KOMPOZYTU

Zaglądając na stronę http://www.wpckompozyt.pl/  znajdziecie mnóstwo produktów, które pozwolą Wam odnowić i jednocześnie unowocześnić swój dom czy mieszkanie, taras lub balkon. W ofercie producenta znajdziecie wśród wielu rożnych produktów pochwyty oraz  balustrady wykonane  z kompozytu.

POLdeck WPC kompozyt drewna proponuje aż 12 rożnych kolorów kompozytu: beżowy, jasno-beżowy, jasno-szary, drewno naturalne, truflowy grafit, ciemny grafit, oliwkowy, złocisty dąb, czerwień collorado, morski, ciemny brąz, miedziany brąz. Niektóre z nich dostępne są wyłącznie na zamówienie, jakie to kolory uzyskacie informację zaglądając na stronę.

Elementy mają następujące wymiary: szerokość: 90mm, grubość: 40mm, długość: 1,6-4,0 m.

Możecie zakupić gotowy już element lub zbudować go sami kupując deski kompozytowe.

Pewnie zastanawiacie się dlaczego warto zdecydować  się akurat na balustrady z drewna kompozytowego? Głównie dlatego, że to  element, który będzie cały czas na zewnątrz budynku tak więc będzie poddany różnym warunkom atmosferycznym. Będzie się lał na niego deszcz, spadnie grad, zamarznie śnieg, słońce będzie próbowało oczarować go gorącym promieniami. I co wtedy stanie się z naszymi balustradami? Nic! Będą wyglądały tak samo jak wtedy gdy zostały zamontowane.  I dlatego właśnie zdecydujmy się na kompozyt czyli na trwałość, jakoś, elegancję i nowoczesność w jednym.